PwC's Mini MBA

PwC’s Mini MBA je program poslovne edukacije čiji je cilj polaznicima pružiti sveobuhvatni pregled različitih aspekata upravljanja i razvoja uspješnog poduzeća. Usmjeren je na razvoj sposobnosti razumijevanja šireg konteksta i sposobnosti sagledavanja poslovnih problema iz različitih prespektiva.

Program se najbolje može opisati kao sažeti MBA za poslovne ljude. Kroz devet modula obrađuju se ključni koncepti kao što su strategija, računovodstvo i financije, marketing, prodaja, upravljanje projektima te vještine vođenja. Polaznici će steći bazu za strukturiranu i logičku analizu poslovnih izazova.


Module Date
Business mapping; Ethics and corporate governance 19.9.2019
Corporate and business strategy 20.-21.9.2019.
Leadership in the 21st century 4.-5.10.2019.
Accounting basics and financial management 18.-19.10.2019.
Marketing in the digital age 8.-9.11.2019.
Enabled organisation 22.-23.11.2019.
Project management in everyday business 6.-7.12.2019.
Innovation and creative thinking 13.12.2019.
Linking it all together 14.12.2019.
loading-player

Playback of this video is not currently available

Team work

Kome je namijenjen PwC's Mini MBA?

Program je namijenjen:

  • mladim zaposlenicima koji su identificirani kao ključni talenti
  • voditeljima odjela koji se pripremaju za preuzimanje većih menadžerskih odgovornosti
  • osnivačima i zaposlenicima malih i srednjih poduzeća
  • svakome tko je motiviran kontinuirano stjecati nova znanja i time povećavati svoju vrijednost na tržištu rada

Kojom se metodologijom koristi PwC's Mini MBA?

PwC's Mini MBA program polazi od tehnike mapiranja segmenata jedne organizacije kako bi i vizualno dočarao njihovu međusobnu povezanost što omogućava dublje razumijevanje organizacijskih struktura i procesa. U završnom se modulu stečeno znanje objedinjuje kroz grupni rad na primjeru stvarne kompanije. Koristeći mapu, sudionici će proći kroz glavne faze planiranja, razvoja i implementacije poslovne strategije.

Upravo to je ono što razlikuje naš program od drugih: povezivanjem svih modula u jednu cjelinu učimo polaznike da se odmaknu od "mentaliteta silosa" i steknu naviku razmišljanja o svojim svakodnevnim zadacima u širem kontekstu. To stvara uvjete za bolju suradnju i međusobno razumijevanje različitih timova te doprinosi uspješnijoj implementaciji projekata.

Upiti

Contact us

Branka Modrušan

PwC’s Academy Leader, PwC Croatia

Željka Kovačević

PwC's Academy Coordinator, PwC Croatia

Follow us